22:15, 03 Жовтня 2023

На Волині стартував обласний фестиваль «Козацька слава»

Фестиваль приурочили до Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України. Учасників привітали голова Волиньради, керівник регіонального відділення НОКУ Григорій Недопад, очільник профільної депутатської комісії  Віктор Галан-Влащук та начальник обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк, який на базі спорткомплексу закладу і приймав змагання. 

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цьогоріч змагання з популяризації козацької слави проводять вдесяте, їх організатором традиційно виступає обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За словами керівника цієї комунальної установи Олександра Хриплюка, завдання фестивалю – пропаганда здорового способу життя, формування свідомої потреби у заняттях спортом, запровадження сучасних європейських стандартів активного дозвілля, демонстрація витривалості, швидкості та інших фізичних якостей сучасних українських козаків та козачок.

До участі у теперішньому турнірі долучилися сім команд: Волинського 6-го прикордонного загону, бригади авіаторів, ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Академії рекреаційних технологій і права, Луцького педколеджу, ВНУ та ЛНТУ.

Відкриваючи фестиваль, до присутніх звернувся Григорій Недопад: «Знати свою ідентичність, пам’ятати, якого ти роду-племені, відчувати зв’язок поколінь – важливо для нації, і надважливо у часи важких випробувань. Тут сьогодні зібралися і чинні воїни, і майбутні військовослужбовці, і допризовна молодь, яких об’єднує зв’язок поколінь та прагнення продовжувати традиції славних пращурів – професійного і хороброго війська козацького. Цю спадкоємність щоденно доводять наші захисники у справі оборони країни. Тож змагайтеся завзято, покажіть найкращий результат, і хай переможе сильніший».

У командних та особистих заліках учасники змагатимуться у загальній фізичній підготовці, козацьких естафетах, перетягуванні линви, поводженні зі зброєю, дартсі та у виді «Універсальний спортсмен». На переможців чекають кубки і подарунки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: