20:50, 23 Грудня 2021

На Волині стабільно зростає кількість декларацій, поданих через Електронний кабінет

Наразі волинські підприємці-фізичні особи 92 відсотки декларацій на опрацювання  ДПС подають в електронному вигляді, а особи, котрі провадять незалежну професійну діяльність, 81 відсоток звітів надсилають через Електронний кабінет.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Щодо громадян-декларантів, то 36 відсотків від усіх податкових декларацій про отримані доходи подано за посередництвом телекомунікаційного зв’язку.

«Стабільний ріст показників подання звітності в електронному вигляді переконує, що навіть ті платники податків, котрі раніше надавали перевагу традиційним паперовим документам, переходять на більш сучасний і зручний формат звітування. Онлайн-спілкування з податковою службою через Електронний кабінет дозволяє не витрачати зайвого часу для візиту до податкової інспекції, а також отримувати необхідну інформацію зі свого персонального комп’ютера», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук. 

Очільниця волинських податківців підкреслила, що саме сучасні інформаційні рішення, що спрощують  процес отримання адмінпослуг та подання звітності до контролюючих органів, запобігають корупційним проявам та суб’єктивним чинникам.

«Дистанційна взаємодія відповідає вимогам часу, держави та бізнесу. Тож запрошуємо платників податків звітуватися за посередництвом Електронного кабінету. Цей момент особливо актуальний для громадян, які мають намір декларувати активи в рамках податкової амністії. Одноразова добровільна декларація подається лише в електронному вигляді», — підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки, саме зараз  можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої лінії» (0332) 777-106, що працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: