14:43, 02 Грудня 2019

На Волині сплатили три з половиною мільйона транспортного податку

Власники вартісних автомобілів протягом січня-листопада 2019 року  сплатили до місцевих бюджетів Волині 3 мільйони 514 тисяч гривень транспортного податку.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДПС у Волинській області.

Цього року громади отримали на 239 тисяч гривень більше транспортного податку проти аналогічного періоду торік.

Однак, не зважаючи на позитивну динаміку із забезпечення надходжень транспортного податку, в ГУ ДПС у Волинській області звертають увагу боржників на необхідності розрахуватися з бюджетом.

Зокрема, лучани та мешканці Луцького району, котрі мають у власності вартісні авто, нині боргують значні суми транспортного податку.

Наразі у переліку таких боржників місцевих бюджетів, котрі зареєстровані у м. Луцьк та Луцькому районі, – понад 70  громадян та підприємців – фізичних осіб.

Головне управління ДПС у Волинській області нагадує, що своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки, збори та митні платежів громадян зобов’язують ст. 67 Конституції України та ст. ст. 25,38 Податкового кодексу України.

Тож у разі ігнорування  боржниками свого конституційного обов’язку фахівці ДПС в межах компетенції на підставі п.87.11 ст.87 Податкового кодексу України звертатимуться до суду з позовами про стягнення податкового боргу.

У ДПС нагадують, що стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснює державна виконавча служба відповідно до норм закону про виконавче провадження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: