15:25, 07 Жовтня 2020

На Волині сплатили майже півтора мільярда гривень ПДВ

Ріст сплати податку на додану вартість на 24 відсотки за підсумками січня-вересня цього року фіксують на Волині. Зокрема, в області протягом трьох кварталів поточного року сплатили 1,483 мільйони гривень ПДВ.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Волинській області.

Це на 288,6 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

«Позитивну динаміку у сплаті ПДВ ми пов’язуємо не лише з відновленням економіки, а й суттєво кращим процесом адміністрування. Податківці системно працюють над припиненням використання схем ухилення від оподаткування. Тим часом, шляхом запровадження електронних сервісів ДПС створює  комфортні умови платникам для своєчасної та у повному обсязі сплати податків. При цьому, неприйнятним є будь-який тиск на бізнес», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець підкреслила, що саме електронний формат адміністрування ПДВ, зокрема ефективна робота Системи моніторингу оцінки ризиків, дозволяє фахівцям податкової служби своєчасно протидіяти сумнівним господарським оборудкам.

«Процес блокування податкових накладних відбувається автоматично. Однак, виявлення ризикових операцій із сумнівними контрагентами не означає зупинки господарської діяльності підприємства. Для з’ясування реальності та правомірності здійснених операцій підприємство повинно надати документальне підтвердження. Зі свого боку податківці максимально швидко розглядають аргументи платників», – підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: