09:13, 19 Травня 2022

На Волині шукатимуть виробничі площі для релокованих підприємств

Під керівництвом заступника голови ОВА Олександра Троханенка відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва області у новому складі.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

На вимогу часу керівництвом військової адміністрації ухвалили рішення оновити склад координаційної ради, залучити до роботи фахівців та спеціалістів різних галузей економіки.

Одним із головних завдань дорадчого органу є координація та налагодження взаємодії органів влади та представників бізнесу шляхом конструктивного діалогу.

До роботи залучені представники найбільших бюджетоутворюючих підприємств області та фінансового ринку, науковці та експерти.

На порядку денному – важливі питання роботи бізнесу у воєнний час.

Особливу увагу учасників зустрічі акцентували на організації роботи в області релокованих підприємств із постраждалих від війни регіонів.

Начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера розповів, що наразі на Волинь уже переїхали чотири підприємства. На базі цих підприємств створять нові робочі місця, що вкрай важливо у військовий час.

Окрім цього, триває пошук потужностей для  розміщення нових виробництв. Відтак, Олександр Троханенко звернувся до присутніх представників бізнесу надати пропозиції виробничих площ, де в майбутньому можливе розміщення релокованих підприємств.

Варто відзначити, що в області є запити від внутрішніх переселенців, які мають стартовий капітал та бажання розпочати бізнесу у нашій області. Учасники засідання переконані, що  потрібно сприяти та всіляко підтримувати такі ініціативи.

Також учасники засідання обговорили питання фінансової підтримки бізнесу у воєнний час. Про можливості для бізнесу розповіли представники банківської сфери, а саме «Ощадбанку».

За результатами обговорення ухвалили рішення підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо сприяння роботи бізнесу в регіоні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: