22:02, 23 Січня 2020

На Волині рятувальники провели позапланові перевірки закладів освіти

В Локачинському районі продовжуються позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Про це інформує ДСНС у Волинській області.

Так, днями фахівці ДСНС провели позапланові перевірки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів на території Привітненької ОТГ.

В ході перевірок особливу увагу звертали на відповідність чинним нормам та правилам шляхів евакуації з приміщень, стану електромережі, блискавкозахисту, зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, забезпеченість справними первинними засобами пожежогасіння, наявністю систем пожежної сигналізації, проведення вогнезахисту дерев’яних елементів покрівель будівель тощо.

З керівниками та працівниками закладів провели додаткові протипожежні інструктажі та наголосили на усуненні в повному обсязі виявлених порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Також учням та вихованцям закладів розповіли про основні вимоги пожежної безпеки та провели навчальні евакуації з закладів освіти по сигналу «Пожежа».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: