10:12, 24 Липня 2021

На Волині розробляють регіональну програму з підвищення рівня безпеки дорожнього руху

Триває розробка регіональної програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в області на період до 2023 року.

Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, яка відбулася 22 липня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

За словами т.в.о. начальника управління транспорту та зв’язку ОДА Тетяни Матвійчук на цей час регіональна програма на стадії розробки та ще триває збір пропозицій до її проекту.

«Програма визначатиме цілі, завдання і заходи, необхідні для підвищення безпеки руху. Її виконання забезпечить підвищення безпеки дорожнього руху, зменшення кількості постраждалих внаслідок дорожньо-транспортних пригод та поліпшення умов руху на вулицях і дорогах, – зазначила Тетяна Матвійчук. – За умови повного виконання програми, прогнозується наближення до середньоєвропейського рівня безпеки дорожнього руху, зокрема зменшення аварій».

Як відомо, до проекту регіональної програми внесли пропозицію щодо збільшення кількості вагових комплексів на дорогах області. Поки на Волинських автошляхах працює дві таких системи вагового контролю.

«Нашим головним завдання є не лише відремонтувати дороги, а й зберегти їх. Тому ефективний габаритно-ваговий контроль це запорука збереження автомобільних доріг», – зауважив Сергій Мовенко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: