11:09, 07 Травня 2021

На Волині розподілять заощаджені кошти у сфері охорони здоров’я

Члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики погодили проект розпорядження голови ОДА «Про розподіл субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Як повідомив  заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Володимир Селедець, обласному бюджету передбачили передача цільових субвенцій з місцевих бюджетів на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду загальним обсягом 106,4 тис. грн, з них по загальному фонду – 26,9 тис. грн та по спеціальному фонду – 79,5 тис. гривень.

Він нагадав, що кошти відповідної субвенції з державного бюджету у 2018 році передали місцевим бюджетам області на придбання службових автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини загальним обсягом 7, 5 млн гривень. З них по загальному фонду – 3 млн грн та 4, 5 млн грн – по  спеціальному фонду. За рахунок цих коштів придбали 15 автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини. За словами Володимира Селедця, у ході проведення закупівель виникла економія коштів та в 11 місцевих бюджетах області утворився залишок цієї субвенції у сумі 106,4 тис. грн, з них по придбанню службових автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с.Піщане (0,5 тис. грн), с.Прилуцьке (0,5 тис. грн), с.Троянівка (45 тис. грн), с.Піща (0,5 тис. грн), с.Вишнів (0,5 тис. грн), с.Дубечне (17 тис. грн), с.Затурці (0,5 тис. грн), с.Бірки (15 тис. грн), с.Тойкут (5 тис. грн), с.Уховецьк (5 тис. грн), с.Седлище (15 тис. грн), с.Річиця (1,4 тис. грн) та с.Жидичин (0,5 тис. грн).

Так, з метою ефективного використання залишків коштів державного бюджету органи місцевого самоврядування передали цільові субвенції обласному бюджету для їх подальшого спрямування на реалізацію проектів розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Відповідні видатки у сумі 106,4 тис. грн пропонують затвердити замовнику робіт – департаменту інфраструктури облдержадміністрації.

Голова бюджетної комісії Орест Маховський закликав колег підтримати цей проект розпорядження.

“Це розпорядження носить технічний характер, оскільки ті залишки, які утворилися в місцевих бюджетах просто повертаються головному розпоряднику”,– резюмував він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: