19:16, 26 Грудня 2019

На Волині розпочали роботу п’ять нових центрів обслуговування платників

Щоб забезпечити якісними адміністративними послугами платників податків на Волині відкрили п’ять нових центрів обслуговування платників.

Про це інформує сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, в області вже діють 17 центрів обслуговування платників при державних податкових інспекціях.

Зокрема, 24 грудня розпочав роботу ЦОП при Шацькій ДПІ Любомльського управління Головного управління ДПС у Волинській області. Раніше, у грудні поточного року, розпочали роботу центри обслуговування платників в смт Маневичі, Любешів, Турійськ та Локачі.

«Державна податкова служба України намагається максимально спростити виконання податкових зобов’язань представниками бізнесу та громадянами. З цією метою не лише впроваджуються нові – сучасні і зручні електронні сервіси, а й створюються комфортні умови для отримання послуг в сервісних центрах при державних податкових інспекціях. Саме фахівці центрів обслуговування платників допоможуть подати звітні документи, отримати необхідну довідку чи усну консультацію з податкових питань», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець наголосив, що всі адміністративні послуги надаються фахівцями ДПС згідно з затвердженими технологічних вимог та у визначені строки.

«Інформація щодо особливостей надання послуг оприлюднена на сайті територіальних органів ДПС у Волинській області в банері «Центри обслуговування платників». Враховуючи сучасний рівень розвитку інформаційних технологій, перехід на електронний формат спілкування з контролюючими органами залишається пріоритетним напрямком. Отож, якщо Ви бажаєте спілкуватися з податківцями дистанційно, фахівці ЦОП допоможуть створити своє персональне робоче місце в Електронному кабінеті на офіційному веб-порталі ДПС України», — підкреслив Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: