14:13, 21 Травня 2020

На Волині призначили заступника голови однієї з райдержадміністрацій

Голова Рожищенської районної державної адміністрації Сергій Шкода 21 травня представив керівникам структурних підрозділів та колективу райдержадміністрації заступника голови райдержадміністрації Ольгу Ярощук.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської РДА.

Ярощук Ольга Ярославівна призначена на посаду заступника голови Рожищенської районної державної адміністрації з 21 травня цього року розпорядженням голови райдержадміністрації.

Народилася у селі Залісоче Ківерцівського району Волинської області. Повну вищу освіту за спеціальністю «Математика» здобула у Львівському державному університеті ім. Івана Франка. У 2001 році закінчила Львівський філіал Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління.

Ольга Ярославівна має чималий досвід роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. З 1993 року працювала на різних посадах в Ківерцівській районній державній адміністрації та Ківерцівській районній раді. До призначення в Рожищенську райдержадміністрацію, займала посаду керуючої справами Ківерцівської районної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: