22:59, 08 Травня 2020

На Волині притягнуть до відповідальності перевізника, який доставив на митницю металобрухт

Посадові особи Поліської митниці Держмитслужби протягом п’яти  місяців здійснювали провадження у одній із резонансних справ про порушення митних правил за ознаками правопорушення передбаченого статтею 483 Митного кодексу України.

Про це повідомляє Поліська митниця Держмитслужби.

Замість товарів відомих європейських брендів і деталей до автомобілів на суму більше 1,5 мільйона гривень перевізник приватного підприємства до митниці доставив металобрухт та одяг сумнівного походження, опис та кількість яких, у свою чергу, не відповідали заявленим у товаросупровідних документах.

В апеляційному порядку митниця оскаржила постанову суду першої інстанції, в якій митниця наполягала на скасуванні постанови міського суду та прийнятті рішення щодо притягнення перевізника до адміністративної відповідальності та застосуванню до нього стягнення у виді штрафу в розмірі 100 % вартості товарів з їх конфіскацією.

Заслухавши усі доводи та докази, зібрані митниками, під час провадження,  Рівненський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу митниці, скасувавши постанову Рівненського міського суду та виніс постанову щодо притягнення порушника до відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: