20:00, 28 Березня 2022

На Волині прийняли понад 36 тисяч вимушених переселенців

27 березня в області розселили більше тисячі вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів: робота Координаційного центру при Волинській ОВА за минулу добу.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Гуманітарні хаби Волині вчора:

Прийняли та розсортували вантажний автомобіль з товарами мілітарі, засобами гігієни, продуктами харчування, побутовою хімією, цивільним одягом, медикаментами. Загальна вага – 20 тонн.

Надіслали два багатотонні вантажі з продовольством, одягом, взуттям, засобами гігієни, дитячим харчуванням, товарами першої необхідності у Харківську та Київську області.

На Волині вчора розселили більше тисячі вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів.

Загалом з початку війни в області прийняли 36 400 внутрішніх переселенців. Вільних місць для поселення – близько 7 тисяч.

Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, або можете їх надати звертайтеся за телефонами: 066 657 09 15, (0332) 778 211.

Вчора, 27 березня, до колцентру Координаційного центру при Волинській ОВА надійшло шість звернень.

Пропонувалися волонтерські та транспортні послуги та надання житла для внутрішніх переселенців. Серед заявлених потреб: одяг, житло, продукти для вимушено переселених осіб.

Надійшли індивідуальні прохання від евакуйованих допомогти з оформленням статусу внутрішньо переміщених осіб, влаштування на роботу, забезпечення житлом, гарячим харчуванням, медикаментами тощо.

Також залишилася актуальною потреба пасажирських перевезень по території  України та за кордоном.

Всього, станом на 27 березня, надійшло 1205 звернень, з яких 82 % виконали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: