10:56, 05 Березня 2020

На Волині приймуть в обласну комунальну власність майно трьох коледжів

З державної в комунальну власність перейдуть майнові комплекси коледжів у Шацьку, Володимирі-Волинському та Нововолинську.

Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів окремих закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (закладів фахової передвищої освіти) з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області йдеться у проекті рішення Волинської облради.

«Надати згоду на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів окремих закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (закладів фахової передвищої освіти) з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області (з комплексами будівель та споруд, земельними ділянками), що перебувають у державній власності, згідно з переліком.  Установити, що майно закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (закладів фахової передвищої освіти), яке буде передано у спільну власність, використовуватиметься виключно за цільовим призначенням та не буде відчужене у приватну власність», – йдеться у документі.

У пояснювальній записці до проекту рішення вказують, що передача цілісних майнових комплексів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (закладів фахової передвищої освіти) з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області позитивно вплине на удосконалення системи управління вищезазначеним закладам, раціональне використання фінансових та матеріальних ресурсів, створення сучасної матеріально-технічної бази.

До переліку цілісних майнових комплексів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (закладів фахової передвищої освіти), щодо яких надається згода на безоплатну передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, увійшли:

Державний вищий навчальний заклад «Нововолинський електромеханічний коледж» (земельні ділянки площею 4,4345 гектара);

Володимир-Волинський агротехнічний коледж (ділянки площею 270,0563 гектара);

Державний вищий навчальний заклад «Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька» (ділянки площею 3,8515).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: