10:06, 15 листопада 2019

На Волині придбають спецавтомобіль вартістю півтора мільйона

Оголосили тендер на закупівлю спецавтомобіля, вартість якого майже півтора мільйона гривень.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель “Prozorro”.

Замовник тендеру – відділ освіти та культури Луцької райдержадміністрації. Очікувана вартість – 1 мільйон 485 тисяч гривень. Кінцевий строк подання пропозицій – 25 листопада 2019 року.

Згідно з тендерною документацією, автомобіль призначений для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційнорозвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру (мобільний інклюзивно-ресурсний центр). Рік його виготовлення повинен бути не раніше 2019 року з екологічною нормою не нижче ЄВРО-5.

Колір автомобіля має бути білий. А на лівому і на правому боках фургона нанесений напис, розмір і колір якого надається замовником окремо. Спереду і ззаду на кузов автомобіля повинні бути нанесені розпізнавальні знаки: «Інвалід»;, «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості 70. Зміст, розміри та розташування розпізнавальних знаків повинні відповідати вимогам «Правил дорожнього руху України».

Внутрішнє оздоблення з нетоксичних матеріалів, безпечних для дітей і відповідати вимогам нормативно-правової документації України по допуску транспортних засобів до експлуатації. Автомобіль повинен бути оснащений двома медичними аптечками та двома порошковими вогнегасниками з зарядом вогнегасної речовини не менше 5 кг кожний. Розташування: на робочому місці водія. Місця для встановлення медичної аптечки та вогнегасника забезпечують легкий доступ до вогнегасників та медичних аптечок, не допускають попадання на них прямого сонячного проміння та прямого потоку тепла від систем опалення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: