11:09, 15 Грудня 2021

На Волині придбали два автомобілі для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Ключі від нових автомобілів Toyota PROACE Verso (мінівен) вручив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 14 грудня керівнику Зимнівської тергромади та Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Автомобілі придбані для функціонування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги при притулках для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Вартість одного автомобіля 1,416 мільйона гривень»,– повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко.

Придбали автівки за кошти державної субвенції у 2021 році для Волинської області, передбаченої на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Зокрема, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року № 696-р у 2021 році для Волині з державного бюджету передбачили субвенцію у сумі 7,2 млн грн.

За ці кошти упродовж поточного року в області створили дві консультативні служби для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Луківська та Турійська ТГ), денний центр із кризовою кімнатою (Камінь-Каширська ТГ) та Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Зимнівська ТГ).

Також придбали два автомобілі, які й передали для потреб мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, що функціонують у Зимнівській ТГ та Волинському обласному центрі соціально-психологічної допомоги.

Довідково: За 9 місяців 2021 року до органів поліції надійшло 11 935 звернень стосовно здійснення домашнього насильства, з них: від жінок – 11 336 та 183 від чоловіків. Ще 416 звернень були стосовно дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: