13:28, 28 Лютого 2020

На Волині провели позапланові перевірки з дотримання вимог пожежної безпеки

27 лютого працівники Ковельського МРВ У ДСНС України у Волинській області провели позапланові перевірки дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки з відпрацюванням порядку евакуації в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 13- колегіум» міста Ковеля та Озерняньської початкової школи в селі Озерне Ковельського району.

Про це інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

У рамках профілактичних заходів фахівці ДСНС спочатку провели інструктаж для викладацького складу навчальних закладів, продемонстрували їм види вогнегасників та нагадали принципи їх роботи. А також не оминули увагою школяриків – провели навчальну евакуацію та нагадали основні правила пожежної безпеки, розповіли як правильно діяти у разі виникнення пожежі в приміщенні.

Окрім цього, доступно роз’яснили учням алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, які часто навесні під час прогулянок у лісових масивах чи під час роботи на полях у сільській місцевості знаходять саме діти. Рятувальники зауважили, що важливим у таких випадках є вчасне повідомлення про небезпечні знахідки дорослих, які у свою чергу, повідомляють або сільського голову чи одразу працівників служб екстреного реагування 101, 102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: