16:57, 06 Червня 2024

На Волині провели перерахунок субсидій на неопалювальний період

Територіальні органи Пенсійного фонду на Волині провели перерахунок майже 43 тисяч субсидій на неопалювальний період. Про це під час брифінгу розповіла начальниця управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг ГУ Пенсійного фонду України у Волинській області Людмила Андросюк, – повідомляють на сайті Волинської ОВА.

«Ми перерахували 42 тисячі 973 житлові субсидії на неопалювальний період. За результатами цього перерахунку субсидії надано 35 тисячам 329 одержувачам», – повідомила Людмила Андросюк.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, яким регулюється питання призначення субсидій, субсидії не отримали 4,518 заявників. Як пояснила фахівчиня, це домогосподарства, у яких зареєстровані особи фактично не проживають, або проживають на умовах оренди, також це можуть бути внутрішньо переміщені особи.

«У таких випадках заявники можуть прийти до нас і по-новому подати заяву та декларацію, для того щоб призначили субсидію на неопалювальний період», – порадила Людмила Андросюк.

Також посадовиця поінформувала, що головне правління Пенсійного фонду України у Волинській області опрацьовує перерахункок субсидій у зв’язку зі змінами тарифів. Такий перерахунок здійснюють фахівці ПФ автоматично, адже це також передбачено законодавством.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: