15:00, 18 Січня 2021

На Волині протягом року з’явилося майже 6,9 тисячі нових господарюючих суб’єктів

За підсумками 2020 року на облік у Головному управлінні ДПС у Волинській області стали 1200 нових юридичних осіб і 5664 фізичних осіб-підприємців. 

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Волинській області.

Протягом минулого року процедуру припинення діяльності в органах ДПС пройшли 5575 платників, з яких 303-юридичні особи.

Загалом на початок 2021 року в області здійснюють діяльність 24 031 юридична особа і 37 294 підприємців-фізичних осіб. В обох випадках кількість господарюючих суб’єктів більша проти аналогічних показників 2020 року.

«Недаремно вважається, що будь-яка криза – це час для нових можливостей. На Волині кількість господарюючих суб’єктів-початківців перевищує тих, хто пройшов процедуру припинення діяльності в органах ДПС. Це означає, що бізнес-клімат та податковий супровід платників податків в області сприяють започаткуванню нових бізнес-ініціатив», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Щоб спростити процес звітування та сплати податків у податковій службі краю рекомендують платникам скористатися можливостями Електронного кабінету на веб-порталі ДПС України.

«Підприємці-фізичні особи торік 74 відсотки звітів подали до органів ДПС в електронному вигляді.  Тож ми пропонуємо бізнесу ще активніше спілкуватися з податковою службою дистанційно. Це зручно, безпечно та не вимагає додаткових фінансових витрат»,  – підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та електронний сервіс «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: