09:58, 24 Липня 2020

На Волині проінспектували майбутню амбулаторію

Будівельну готовність амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Лобачівці вивчали голова Горохівської райдержадміністрації Сергій Мишленик та заступник голови Віра Баландіна 23 липня в рамках робочої поїздки.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської РДА.

Керівників району проінформували про те, що під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Лобачівка здійснено реконструкцію приміщення дитячого садка за кошти субвенції на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення  заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Кошторисна вартість об’єкту – 9,707 мільйона гривень.

Довідково: до амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Лобачівка після реконструкції будуть прикріплені 6 сіл, а саме: Лобачівка, Новий Зборишів, Колмів, Волиця Лобачівська, Галичани, Хмельницьке. Всього якісними медичними послугами обслуговуватиметься 2332 осіб

За кошти Світового банку на всі об’єкти закуплені меблі і все необхідне  обладнання відповідно до табеля оснащення, комп’ютери, вартість якого складає 2,026 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: