18:52, 29 листопада 2022

На Волині продовжують роботу Пункти незламності

Волинські рятувальники продовжують надавати допомогу населенню. У кожному підрозділі служби 101 області функціонують стаціонарні Пункти незламності, крім того в містах розгорнули мобільні Пункти на базі наметів. В цих пунктах забезпечили світло від генераторів потужністю 2,5; 5,5 або 6 кВт, обігрів від переносних джерел, а також можливість зігрітись гарячими напоями та відновити сили.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Протягом доби до цих Пунктів звернулось понад півтисячі громадян, а з початку їх функціонування – понад 5400 осіб.

«Крім того, рятувальники надали допомогу для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури області від генераторів ДСНС, а саме: у Луцьку – об’єктів обласної психіатричної лікарні, у с. Боратин Луцького району – споруд одного з фармакологічних підприємств, у м. Володимирі забезпечено електроживлення для роботи комунальної котельні.

У Ковелі добру справу створення чергового Пункту незламності підтримав благодійний фонд «Позитивні зміни». Фонд встановив намет на вулиці Володимирській і забезпечив його роботу, а також допоміг рятувальникам – надав столи та лавки для роботи Пунктів ДСНС на вулиці Заводській та О.Пчілки.

Тримаймось і допомагаймо один одному подолати темні часи.

Шукаймо можливість робити добрі справи!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: