21:46, 25 Травня 2022

На Волині продовжують отримувати гуманітарні вантажі

За тиждень з 14 по 20 травня до колцентру Координаційного центру Волинської ОВА надійшло 25 звернень. Загалом з початку війни операторам колцентру громадяни озвучили 1 817 прохань та пропозицій. З них виконали 1 613 звернень.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Минулого тижня завдяки спільній роботі колцентру з відповідними структурними підрозділами та організаціями вдалося забезпечити численні прохання від додзвонювачів. Зокрема обласна військова адміністрація спільно із БФ «В Обіймах» передали гуманітарну допомогу (памперси, дитячі суміші, засоби гігієни) внутрішнім переселенцям, які перебувають на Волині.

Також днями область отримала гуманітарний та медичний вантаж від «Карітас-Спес Луцьк парафії св. Петра і Павла». Тож наразі його сортують розвантажують, аби спрямувати далі за потребами.

Варто зазначити, що серед актуальних прохань залишається питання транспортних перевезень пасажирів з територій, де ведуться бойові дії в безпечніші місця України або закордон. Окрім того, до колцентру періодично надходять звернення щодо забезпечення гуманітарною допомогою військових, внутрішніх переселенців та жителів деокупованих населених пунктів.

Номери телефонів колцентру: 068 233 46 08,  096 881 80 91.

Суть комунікації: нагальні питання, проблеми та пропозиції про надання допомоги на період воєнного стану.

Алгоритм роботи: диспетчери колцентру приймають інформацію, прохання, повідомлення, потреби і передають їх відповідальним особам для вирішення. Оператори можуть просити контакти для зворотного зв’язку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: