20:19, 02 листопада 2022

На Волині презентували Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn»

«Digital Volyn» створили з метою підтримки цифрової трансформації регіону та підвищення спроможності органів державної влади, місцевого самоврядування у плануванні та впровадженні цифрових перетворень на місцях.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Проект «Офіс впровадження цифрових рішень  «Digital Volyn» реалізовується ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» у партнерстві з Волинською обласною військовою адміністрацією за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

За словами заступниці голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторії Левчук, проект «Digital Volyn» мав запрацювати ще у березні цього року. На жаль, через повномасштабну війну запуск роботи Офісу довелось відкласти.

«Сьогодні ж, завдяки Збройним силам України, тісній співпраці партнерів та міжнародних донорів ми маємо можливість презентувати «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn», – зазначила Вікторія Левчук.

До учасників заходу в онлайн-режимі звернулася Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«Сьогоднішня презентація Офісу «Digital Volyn» – ознака того, що цифрова трансформація в нашій країні триватиме попри будь-які виклики. Співпраця з регіонами та їх цифровий розвиток залишається пріоритетними напрямками для Мінцифри», – наголосила посадовиця.

До презентації проектного офісу долучився і перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко. Найперше він подякував усім, хто сприяє та постійно допомагає втілювати цифрові ідеї та рішення на Волині.

«Відкриття проектного офісу «Digital Volyn» посилить діалог між владою, громадськістю, бізнесом, партнерами та міжнародними донорами», – сказав Сергій Мовенко.

Керівник «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn» – Петро Гоцалюк.

Активності в рамках проекту передбачають проведення відбору 8 пілотних територіальних громад для розробки Програм інформатизації та каталогів інвестиційної привабливості громад за відкритим конкурсом. Прийом заявок на конкурсний відбір 8 пілотних громад триватиме до 16 листопада.

Також проект передбачає навчання з впровадження заходів кібербезпеки та кібергігієни, проведення просвітницьких заходів із ВПО. Зокрема внутрішньо переміщенні особи матимуть можливість отримати доступ до цифрових сервісів на базі проектного офісу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: