15:29, 25 листопада 2021

На Волині попередили нераціональне використання 94 мільйонів гривень, виділених на «Велике будівництво»

Господарський суд Волинської області задовольнив позов Волинської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби, визнав недійсними низку рішень тендерного комітету Служби автомобільних доріг у Волинській області та договір закупівлі робіт із капітального ремонту автомобільної дороги державного значення на суму 94 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори виявили, а орган державного контролю підтвердив, що розпорядник бюджетних коштів при проведенні закупівлі  безпідставно відхилив найбільш економічно вигідну, дешевшу на майже 6 млн грн, пропозицію іншого учасника торгів.

За результатами розгляду справи суд погодився із доводами прокурорів та визнав недійсним договір, укладений із переможцем, пропозиція якого, до того ж, не відповідала вимогам тендерної документації.

Таким чином вдалося попередити нераціональне та неефективне використання державних коштів, виділених на ремонт та утримання автомобільних доріг на території Волинської області, що є складовою реалізації  державної програми «Велике будівництво».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: