20:27, 30 листопада 2019

На Волині поліція вилучила позашляховик у крадіїв дубів

Учора, 29 листопада, під час рейду працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» недалеко від місця скоєння самовільної порубки у Горинському лісництві помітили автомобіль. Згодом цей позашляховик виявили у смт Цумань. За слідами протекторів шин та обладнанням, яке в ньому перебувало, встановили причетність авто до вказаних подій.

Про це повідомляють лісівники.

Машину та обладнання (електропилу та електростанцію) вилучили працівники поліції, як доказову базу і доставили на штрафмайданчик. Тривають слідчі дії. За такі дії вже передбачена кримінальну відповідальність.

“Варто додати, що цей позашляховик із незаконною реєстрацією давно перебував у полі зорі лісівників та правоохоронців, так як неодноразово його помічали в інших місцях самовільних рубок у лісових масивах Ківерцівщини. І цьому є підтвердження. Як і наявна інформація щодо осіб, які ним користувалися. Звертаємося також до місцевого населення із проханням повідомляти про подібні факти за номером цілодобової лінії: (0332) 72 00 54. Або ж інформувати безпосередньо працівників лісової охорони чи правоохоронних органів. Відомо, що на території Ківерцівського району діють організовані групи, які займаються крадіжками деревини цінної породи. Про що ми неодноразово повідомляли. Припинити цю злочинну діяльність можливо лише спільними зусиллями”, — наголошують лісівники.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: