13:16, 16 листопада 2019

На Волині поліція розшукує двох шахрайок

У Камені-Каширському дві жінки надурили касира в одному з магазинів міста.

Про це повідомляє Камінь-Каширський відділ поліції у “Фейсбук”.

21 липня 2019 року близько 11:00 год дві жінки шахрайським способом заволоділи коштами касира одного з магазинів Каменя – Каширського.

Шахрайки отримали незаконним шляхом 1000 гривень (по 500 грн кожна).

Жінки, стверджуючи касиру, що дали гроші в сумі по 500 гривень за товар, насправді лише показали купюру такого номіналу. Отримавши решту з грошей, яких у дійсності не давали, вони залишили приміщення магазину та пішли у невідомому напрямі.

Жінки не місцеві, розмовляли російською мовою. Зараз їх особи встановлюють.

У разі отримання будь-якої інформації про осіб, що на відео, просять повідомити у Камінь-Каширський відділ поліції або звернутися за телефоном «2-32-09».

Шахрайки у магазині Каменя-Каширського

21 липня 2019 року близько 11:00 год дві жінки шахрайським способом заволоділи коштами касира одного з магазинів Каменя – Каширського.Шахрайки отримали незаконним шляхом 1000 гривень (по 500 грн кожна). Жінки, стверджуючи касиру, що дали гроші в сумі по 500 гривень за товар, насправді лише показали купюру такого номіналу. Отримавши решту з грошей, яких у дійсності не давали, вони залишили приміщення магазину та пішли у невідомому напрямі. Жінки не місцеві, розмовляли російською мовою. Наразі їх особи встановлюють.У разі отримання будь-якої інформації про осіб, що на відео нижче, просимо повідомити у Камінь-Каширський відділ поліції або звернутися за телефоном «2-32-09».

Опубліковано Камінь-Каширський Відділ Поліції Пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: