23:14, 06 Серпня 2021

На Волині поліцейські долучилися до благодійної акції «Чарівна скриня здійснення мрій»

Співробітники ювенальної превенції, представники ситуаційного центру, поліцейські офіцери громад та кінологи ГУНП у Волинській області,   патрульні поліцейські, а також рятувальники й волонтери взяли участь у благодійній акції «Чарівна скриня здійснення мрій» та виконали бажання вихованців Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації для дітей.  

Про це йдеться на сайті поліції Волині.

Напередодні діти в листах написали про свої мрії. Всі побажання зібрали у єдину чарівну скриню та передали тим, хто може виконати їх.

Учасники заходу приїхали до дітей з подарунками. Вихованцям центру вручили велосипеди, іграшки, солодощі тощо. Діти щиро раділи отриманим дарункам та дякували за здійснення мрій всім причетним до свята.

Окрім цього, правоохоронці поспілкувалися з дітьми про безпечну поведінку, кінологи разом із підопічними вівчарками продемонстрували пошуки злочинця і пошук вибухівки, співробітники ситуаційного центру представили дітям службовий автомобіль та квадрокоптер. Діти відчули себе в ролі поліцейського, а деякі з них вже вирішили стати правоохоронцем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: