13:33, 10 Червня 2021

На Волині показники сплати податків перевищили минулорічні на 27,3 %

Платники податків Волині впродовж п’яти місяців  2021 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,494 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплачених в області податків  на 963 мільйони гривень більша проти аналогічного періоду торік.

«Ріст сплати податків, що за підсумками п’яти місяців  поточного року склав 27,5 відсотка, відкриває гарні перспективи для успішного завершення з точки зору забезпечення бюджетних надходжень першого півріччя. Цей момент важливий не лише для своєчасного фінансування з державного бюджету соціально-економічних програм. Громади теж отримують податкові надходження своєчасно. Тож мають можливість планувати витрати для втілення соціально важливих ініціатив з врахуванням додатково залучених надходжень», – коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Серед чинників, що дозволяють податківцям більш ефективно адмініструвати податкові платежі, в ГУ ДПС у Волинській області називають впровадження сучасних інформаційних технологій.

«Саме електронний формат взаємодії з бізнесом забезпечує якісно новий рівень обміну інформацією та запобігає корупційним ризикам. Інформаційні рішення та електронні сервіси, пропоновані бізнесу ДПС, суттєво полегшують процес звітування перед податковою. Разом тим, фахівці податкового адміністрування своєчасно отримують повну інформацію для подальшою аналітичної роботи задля протидії схемам мінімізації. Ми першочергово зосереджуємо увагу на діяльності платників, які створюють ризики несплати податків», — підсумувала Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: