09:11, 12 Грудня 2019

На Волині покарали трьох водіїв за те, що ті перевозили дітей не за правилами

11 грудня трьох водіїв притягнули до відповідальності за порушення правил перевезення дітей.

Про це повідомляє патрульна поліція Волині у “Фейсбук”.

Нагадаємо, віднедавна доповнили статтю 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення частинами 10 та 11, в яких встановлюють адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей та за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно.

Так, закон визначає, що порушення правил перевезення дітей тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі 13 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн). При цьому повторне протягом року вчинення порушення передбачає штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн).

Перевозити дітей, зріст яких менш як 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, – у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу, забороняли й раніше, але штрафів не було.

Як почав діяти закон, волинські патрульні винесли вже більше 15 постанов за порушення правил перевезення дітей. Поки всіх водіїв притягували до адмінвідповідальності вперше, тобто накладали стягнення в розмірі 510 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: