18:26, 25 Червня 2021

На Волині податкова організувала «круглий стіл» з боржниками

Платників податків, котрі мають заборгованість до місцевих бюджетів, податківці запросили на зустріч у форматі «круглого столу» в Володимирі-Волинському.

Про можливості та шляхи погашення податкового боргу з представниками менеджменту п’ятьох підприємств спілкувався заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

У ході діалогу платники погодилися, що докладатимуть зусиль задля недопущення новоствореної заборгованості до бюджету та, за наявності фінансової можливості, щомісяця перераховуватимуть до бюджетів громад певну суму раніше заборгованих податків.

«Реалізація майна, що перебуває в податковій заставі, теж один із шляхів зменшення податкових боргів. У межах наданих повноважень та вимог закону податкова служба повністю виконує процедуру щодо опису та реалізації заставного майна підприємств-банкрутів і боржників. Втім, наша рекомендація бізнесу – не накопичувати борги до бюджетів, а для цього — виконувати свої податкові зобов’язання повною мірою і своєчасно», — заначив Богдан Шинкарчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: