22:45, 27 Серпня 2021

На Волині підписали меморандум про співпрацю щодо підтримки Національної кампанії з вакцинації населення від COVID-19

У рамках реалізації підтримки виконання Національної кампанії з вакцинації населення від COVID-19  ДУ «Волинського ОЦПКХ МОЗ України та Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підписали меморандум по співпраці.

Про це інформують на сайті Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Програма меморандуму об’єднує спільну мету в наданні допомоги органам охорони здоров’я, а саме в розгортанні ефективної національної компанії з вакцинації населення з особливою увагою на осіб, які входять до груп ризику та для населення з обмеженим доступом до інформації.

Діяльність в рамках програми здійснюється зі залученням співробітників та волонтерів Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а також потенціалу мобільних груп Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Програма включає такі компоненти:

Інформаційний компонент – інформаційно-просвітницька підтримка національної кампанії з вакцинації населення;

Логістичний – підтримка роботи мобільних бригад х вакцинації, який передбачає надання допомоги у вирішенні питань щодо організації процесу вакцинації в місцях здійснення вакцинації;

Мобільні групи Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – наявний ресурс Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України також буде залучений до здійснення ефективної діяльності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: