14:59, 06 Вересня 2019

На Волині підприємство сплатило штраф за несвоєчасну поставку шкільних автобусів

За втручання прокуратури на Волині підприємство сплатило майже 450 тис. грн. штрафу та пені за несвоєчасну поставку шкільних автобусів.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Завдяки втручанню прокуратури Волинської області Товариство з обмеженою відповідальністю “БАС МОТОР” перерахувало на користь управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації майже 450 тис. грн. пені та штрафу у зв’язку із несвоєчасною поставкою шкільних автобусів.

Як повідомлялося раніше, рішенням господарського суду Волинської області задоволено позов заступника прокурора області в інтересах держави в особі управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “БАС МОТОР” майже 450 тис. грн. пені  та штрафу у зв’язку із несвоєчасною поставкою шкільних автобусів.

Вивчивши інформацію управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, прокурори з’ясували, що 6 липня 2018 року за результатами відкритих торгів на закупівлю шкільних автобусів за бюджетні кошти між управління освіти науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та підприємством було укладено договір на закупівлю шкільних автобусів, які мали бути поставлені до 28 вересня 2018 року.

Проте товариство порушило строки поставки: шість шкільних автобусів поставлені із затримкою на 10 днів, а три автобуси — із затримкою на 72 дні.

Відтак, за втручання прокуратури, суд постановив стягнути з підприємства на користь управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації майже 450 тис. грн. штрафу та пені — й наразі кошти уже сплачені.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: