16:28, 21 Червня 2023

На Волині підняли прапор Національного Олімпійського комітету України з нагоди старту ІІІ Європейських ігор

Сьогодні, 21 червня, у польському Кракові розпочалися ІІІ Європейські ігри, де візьмуть участь спортсмени з 48 країн.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Нашу державу представлятимуть 263 атлети у 27 дисциплінах. Серед них і волинські спортсмени. Зокрема, вони виборюватимуть нагороди з чотирьох видів спорту:

-з легкої атлетики: Данило Даниленко, Ерік Костриця та Владислав Малихін. Тренери – Олена та Олег Вегнери;

-з веслування на байдарках і каное: Марія Повх та Андрій Рибачок. Їх тренери: Федір Семенюк, Роман Повх та Андрій Шевчук;

-з велосипедного спорту (маунтенбайк): Яна Беломоіна. Тренує спортсменку Віктор Ковальов;

-з боксу: Тетяна Коб. Її тренери – Віктор Рогатін та Микола Потапюк.

«Ми вболіваємо за наших земляків та українську збірну і бажаємо непохитної сили духу і фізичної витривалості, сили волі і впевненості у собі. Здоров’я хай буде міцним, сили швидко відновлюються, мотивація та енергія для здобуття олімпійських вершин буде невичерпною. Бажаємо легких стартів та переможних фінішів. Хай на цих змаганнях неодноразово пролунає гімн нашої держави», – сказав заступник голови ОДА Юрій Гупало.

З нагоди початку змагань майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXXII Олімпійських ігор Марія Сахарук у Луцьку підняла Прапор Національного Олімпійського комітету України.

Варто зазначити, Європейські ігри слугуватимуть континентальною кваліфікацією на літні Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: