10:14, 29 Серпня 2019

На Волині перевірили майже 700 бізнесів

Протягом січня-липня 2019 року підрозділи аудиту головного управління ДФС у Волинській області провели 697 перевірок суб’єктів господарювання.

Про це інформує ДФС Волині.

Із загальної кількості проведених контрольно-перевірочних заходів, 72 – це планові перевірки і 247 — позапланові. Проти аналогічного періоду 2018 року кількість планових і позапланових перевірок зменшилася. 

Водночас дотримання вимог податкового законодавства податкові ревізори вивчали в ході 378 фактичних перевірок. 

Суми донарахованих податковими ревізорами грошових зобов’язань у більшості перевірок узгоджені. За підсумками 628 узгоджених перевірок погашенню підлягають 77,6 мільйона гривень донарахованих податків та штрафних санкцій. З цієї суми понад 26 мільйонів гривень вже надійшло до бюджету.

Як свідчить аналітика, у 2019 році суттєво зросла якість перевірок волинських фіскалів. Про це свідчить майже 40-відсоткове узгодження донарахувань одразу по завершенню перевірок бізнесу та 100-відсоткове відпрацювання ризиків, за якими підприємства включаються до плану – графіку планових перевірок.  

Загалом з початку року в ході перевірок підрозділи аудиту ГУ ДФС у Волинській області донарахували 197,6 мільйона гривень грошових зобов’язань перед бюджетами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: