21:43, 23 Вересня 2019

На Волині перевірили бізнеси, які торгують алкоголем та тютюном

Щоб перевірити дотримання вимог закону при реалізації алкогольної продукції та цигарок, волинські податківці з початку року здійснити 195 перевірок суб’єктів господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб та оптом.

Про це інформує сектор комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

Контрольно-перевірочні заходи волинських податківців засвідчили, що представники підприємництва всупереч вимогам закону допускають факти безліцензійної торгівлі, зберігання та реалізації алкоголю та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка і реалізують спиртне за ціною нижчою від мінімально визначеної.

За виявлені в ході фактичних перевірок порушення, а також продаж алкоголю неповнолітнім особам, до підприємців-порушників застосували 2,8 мільйона гривень штрафних санкцій.

“Щоб запобігти нелегальному обігу алкогольної продукції, що може становити загрозу життю і здоров’ю громадян, фахівці ДПС в межах компетенції вживають заходи контрольно-перевірочного та роз’яснювального характеру. Однак, фактичні перевірки суб’єктів господарювання, що проводяться без попередження, свідчать про неналежний рівень податкової дисципліни окремих волинських бізнесменів.  Вкотре звертаємо увагу громадян — лише представники бізнесу, котрі мають ліцензії на право реалізації підакцизної продукції, дотримуються вимог щодо маркування такої продукції та касової дисципліни, здійснюють свою діяльність у правовому полі”, — наголошує в.о. начальника головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

За словами посадовця, на можливі факти нелегальної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами повинні реагувати органи місцевої влади, оскільки акцизний податок з роздрібної реалізації підакцизної продукції надходить до бюджетів громад.

Отож, в головному управлінні ДПС у Волинській області просять волинян бути уважними і відповідальними в питанні придбання лікеро-горілчаних та тютюнових виробів. Саме така небайдужість убезпечить від придбання вкрай шкідливого для здоров’я сурогату та сприятиме наповненню бюджетів громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: