22:45, 08 листопада 2021

На Волині перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог

Відсьогодні на Волині дві робочі групи перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог.

Про це 8 листопада під час брифінгу повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«На території Волинської області створили дві робочі групи за участі поліції, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб та представників ОДА, – зазначила Людмила Тимощук. – Вони перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог під час червоного рівня епіднебезпеки. Зокрема, носіння масок, дотримання дистанції та наявність у персоналу та відвідувачів сертифіката про повний курс вакцинації проти COVID-19».

За словами заступниці очільника області, такі перевірки будуть щоденні.

Нагадаємо, що відсьогодні на території Волинської області встановили червоний рівень епіднебезпеки. Таким чином відповідно до карантинних обмежень цього рівня забороняється:

– перебування на територіях загального користування без надітих засобів індивідуального захисту,

– прийом відвідувачів у закладах громадського харчування,

– прийом відвідувачів у ТРЦ, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування,

– прийом відвідувачів закладами культури (крім історико-культурних заповідників),

– проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів),

– робота закладів громадського харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби (крім надання послуг із харчування у готельному номері),

– діяльність ринків (крім продовольчих),

– відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти,

– робота підвісних канатних доріг.

Важливо: зазначені заборони не застосовуються, якщо 100 % працівників та відвідувачів мають «зелений» COVID-сертифікат (про повний курс вакцинації проти COVID-19), цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: