22:30, 21 Лютого 2020

На Волині оператори поліції вдосконалили професійну майстерність

У Головному управлінні Національної поліції у Волинській області провели дводенний тренінг із комунікації операторам служби «102» поліції. Слухачі відпрацювали алгоритми реагування на різноманітні телефонні звернення громадян, набули нових знань з права та психології.

Про це інформує ГУНП у Волинській області.

Щодень оператори цієї служби поліції опрацьовують близько 600 різноманітних повідомлень від жителів області. Від професійності їхніх дій залежить оперативність реагування поліції на виклик, а також здоров’я та життя людей. Отримавши інформацію від заявника, оператори передають її до диспетчерського центру поліції для організації реагування на виклики громадян.

Під час тренінгу співробітники поліції, зокрема, вдосконалили вербальну техніку спілкування, опрацювали нормативно-правові документи, які регламентують діяльність їхньої служби та використовуються в повсякденні роботі.

«Для професійного оператора служби «102» бездоганні манери телефонного спілкування є обов’язковою складовою майстерності. Саме завдяки їм вмінню вести розмову вдається швидко отримати необхідну інформацію для реагування поліції, формується думка про людей про поліцейських», — зазначила Ірина Іваницька, старший психолог відділу управління кадрового забезпечення поліції Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: