09:41, 17 Серпня 2022

На Волині обговорили питання співпраці з партнерами в рамках проекту «ГОВЕРЛА»

16 серпня відбулася зустріч із представниками проекту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»). За дорученням начальника обласної військової адміністрації Волинську ОВА представляв заступник голови ОДА Олександр Троханенко.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, з керівником програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Маратом Кюрчевським та командою проекту USAID «ГОВЕРЛА» обговорили актуальні питання співпраці.

«Волинські громади активно співпрацюють з проектом. Вже реалізовано багато заходів як матеріальної підтримки, так і консультативної. І сьогодні, коли постали нові виклики і завдання, тергромади залучаються до заходів, які проводять представники проекту. Тож готові долучатись й надалі до співпраці, аби реалізовувати ініціативи, спрямовані на розвиток», – зауважив Олександр Троханенко.

Своєю чергою, керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розповів, що проект покликаний сприяти побудові сталої системи органів місцевого самоврядування, які були б більш спроможними, підзвітними громадянам та здатними ефективно надавати послуги. Одним з напрямків цієї роботи є співпраця з обласним рівнем самоврядування та обласними органами виконавчої влади – державними адміністраціями.

Співпраця дозволяє на системному рівні розв’язувати питання економічного розвитку громад регіону. Так, минулого року відібрали 10 партнерських громад у Волинській області для більш тісної і глибокої співпраці. Реагуючи на поточну ситуацію та потреби, які змінюються, посилили нашу допомогу Волині для збільшення спроможності громад регіону реагувати на надзвичайні ситуації та шукати точки економічного зростання навіть у ці складні часи.

«Команда проекту активно допомагає області з соціально-економічним розвитком, наданні роз’яснень та практичних порад щодо актуальних законодавчих змін, а також у подоланні викликів пов’язаних з війною», – відзначив Марат Кюрчевський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: