10:39, 13 Жовтня 2021

На Волині обговорили питання реконструкції Олицького замку

12 жовтня в області перебувала команда Офісу простих рішень і результатів.  У стінах однієї із найвидатніших пам’яток культурної спадщини – Замку Радзивіллів,  із представниками громадської організації поспілкувався голова ОДА Юрій Погуляйко та заступник голови облдержадміністрації Андрій Ярмольський.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Варто зазначити, що громадська організація «Офіс простих рішень та результатів» є виконавчою силою Національної ради реформ України – спеціального консультативно-дорадчого органу при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Офіс заснували 3 червня 2020 року Михайло Саакашвілі та Олександр Ольшанський, як неприбуткову громадську організацію.

Оглядаючи територію Замку Радзивіллів, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко поділився планами щодо реставрації та відновлення культурної пам’ятки.

Зокрема, голова ОДА розповів, що реконструкцію спадщини князів Радзивіллів планують відновлювати в рамках проекту «Велика реставрація».

«Для нас Олицький замок – це важливий об’єкт культурної та історичної спадщини. Тому активно працюємо над залученням як коштів державного бюджету, так і інвестицій», – зазначив голова ОДА.

У  свою чергу заступник голови ОДА зазначив, що приступити до роботи над консервацією пам’ятки заплановано цьогоріч.

«Спішимо, щоб пройти всю документальну частину, тендерні процедури, встигнути освоїти гроші. Дуже важливо отримати перші гроші і почати це все. Наступного року вже йтиметься про 474 мільйона гривень, це кошти першої черги, які потрібні тільки на замок», – зазначив Андрій Ярмольський.

Також учасники зустрічі обговорили питання туристичного та рекреаційного потенціалу Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: