10:11, 03 Квітня 2024

На Волині обговорили комплекс заходів щодо запобігання пожеж в лісах

Комплекс заходів щодо запобігання пожежам в лісових масивах обговорили волинські рятувальники. На часі – питання недопущення пожеж в екосистемах і збереження лісових масивів від вогню. Для цього співробітники ГУ ДСНС області та районних підрозділів проведуть комплексні обстеження у філіях та лісництвах області, зʼясують стан виконання організаційних та практичних протипожежних заходів.

Про це йшлося сьогодні на робочому засіданні під головуванням заступника начальника Головного управління ДСНС області Костянтина Романчука, – пишуть на сторінці рятувальників у “Фейсбук”.

Важливо продовжувати спільну превентивну роботу з відповідними контролюючими природоохоронними органами, за участі працівників місцевої пожежної охорони навчати громадян вимогам пожежної безпеки і розʼяснювати відповідальність щодо недотримання чинного законодавства в цій сфері, – наголошують вогнеборці.

Обговорили також перелік заходів щодо завжди актуального питання – навчання підростаючого покоління правил безпеки та порядку дій на випадок кризових ситуацій, поширення руху юних пожежників-рятувальників серед учнівської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: