09:41, 18 листопада 2021

На Волині обдзвонюватимуть тих, хто пропустив друге щеплення від COVID-19

На базі ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб» запрацював колцентр для особистого запису людей на щеплення другою дозою вакцини від COVID-19.

Це повідомила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко 17 листопада під час брифінгу Волинської ОДА щодо ситуації з протидією COVID-19 в області, йдеться на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, як повідомила Наталія Янко, у колцентрі спільно із сімейними лікарями аналізується охоплення повною вакцинацією громадян та проводиться телефонне нагадування про необхідність отримання другої дози вакцини. Також працюють і з волинянами, що входять до груп ризику (старші 65 років) щодо необхідності вакцинації.

Загалом станом на сьогодні до роботи колцентру залучили п’ятьох працівників саме на базі обласного центру контролю та профілактики хвороб, по дві людини працюють у кожному районі, а також залучають студентів-волонтерів.

Колцентри створені, аби нагадувати людям, котрі отримали першу щеплення, але з якихось причин не отримали друге, про необхідність це зробити, а також де саме.

«Це дасть змогу активізувати роботу щодо вакцинації та збільшити кількість осіб, котрі потребують введення другої дози, а також осіб, які відносяться до групи ризику вікової категорії 65+. Таким чином хочемо досягти мети – захист волинян від важкого перебігу захворювання на COVID-19 та створення колективного імунітету», – зазначила головний державний санітарний лікар області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: