08:19, 21 листопада 2019

На Волині недобросовісний орендар повернув державі земельну ділянку вартістю 45 мільйонів гривень

За втручання прокуратури на Волині державі повернули земельну ділянку вартістю 45 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Волині.

Ковельський міськрайонний суд Волинської області задовільнив позов Ковельської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Ковельської районної державної адміністрації та Велицької сільської ради, розірвав договір оренди, укладений між громадянином та РДА й зобов’язав орендаря повернути земельну ділянку вартістю 45 млн грн державі.

Розслідуючи кримінальне провадження про без господарське використання земель, прокурори з’ясували, що земельну ділянку площею понад 44 га, яка знаходиться за межами населених пунктів Велицької сільської ради Ковельського району, надали громадянину в користування у травні 2016 року для ведення товарного сільського господарського виробництва.

Проте відтоді за цільовим призначенням орендар землю так і не використовував, на неодноразові прохання розпорядника землі – сільської ради – не реагував, ділянку не обробляв і вона заросла самосівом.

Ці факти підтвердили у ході проведення перевірки Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області у березні 2019 року.

Застосувавши представницькі повноваження, прокурори в суді домоглися розірвання договору оренди та повернення землі державі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: