12:36, 24 листопада 2022

На Волині наразі немає можливості подавати стабільну напругу населенню

Виділеного для області обсягу електроенергії достатньо для живлення лише найважливіших об’єктів критичної інфраструктури. 

Про це інформує начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Станом на ранок в області до електропостачання підключені 9 % споживачів. Перш за все, відновили електропостачання усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури. Це лікарні, каналізаційно-насосні станції, водозабори. Відновили електропостачання частини базових вишок мобільного зв’язку, що дало можливість відновити покриття по території області», — повідомляє він.

Пошкоджень об’єктів енергетичної інфраструктури у Волинській області немає. Але головна проблема зараз — відсутність достатньої генерації з теплових та атомних електростанцій для видачі потужності через підстанції «Укренерго».

«Зокрема в області гострий дефіцит потужності. Виділили приблизно 60 МВт потужності, при потребі за нормальних умов 350 МВт. Виділеного обсягу достатньо виключно для найважливіших об’єктів критичної інфраструктури. Тому можливість стабільної подачі напруги населенню при цьому ліміті поки що відсутня. Повторюю, енергетики безперервно працюють над усіма варіантами забезпечення області світлом. Але наразі сиуація така», — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: