17:26, 06 Червня 2024

На Волині нагородили найкращі команди юних рятувальників

На Волині нагородили переможців Творчого огляду серед команд юних рятувальників.

Про це повідомляють рятувльники на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Конкурс, ініціювало Головне управління ДСНС України у Волинській області, провели за сприяння обласного управління освіти і науки, органів управління освіти в районах і територіальних громадах, а також Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Цього року кращими з кращих стали: команда «Непереможні» Камінь-Каширського ліцею № 2, «Юні рятувальники» Баївського ліцею Боратинської громади Луцького району, команда «Данко» комунального закладу загальної середньої освіти «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради» та юні рятувальники з команди «101» Центру позашкільної освіти міста Володимира.

Журі з числа освітян, співробітників ДСНС та фахівців культури, молоді і спорту оцінили виступи команд. Лауреатів конкурсу визначили за сумою балів. Оскільки сумарні оцінки були тотожні або відрізнялися в кілька балів, одноголосно прийняли рішення встановити чотирьох рівноцінних лауреатів.

На урочистому зборі переможців змагань привітав начальник Головного управління ДСНС в області Мирослав Дем’янчук. Він подякував дітям, їхнім батькам і педагогам із заслуженою перемогою й побажав мирного життя й безпечних канікул.

У заході взяли також участь почесні гості – делегація представників Добровільної пожежної служби в ґміні Хойна Республіки Польща.

Після урочистостей команди вирушили на тренувальні локації, де професійні рятувальники розгорнули майданчики з пожежно-рятувальної справи, мінної безпеки, медичної підготовки та роботи з безпілотниками.

Після проходження всіх локацій юні рятувальники отримали сертифікати про проходження курсу рятувальної справи для дітей і молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: