14:31, 10 Червня 2021

На Волині місцеві бюджети отримали майже на чверть більше податкових платежів

За підсумками січня-травня 2021 року до місцевих бюджетів Волині сплатили 2,297 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. Це на 24 % більше проти аналогічного періоду торік.

Про це інформує сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

«Проти фактичних надходжень минулого року в області місцеві громади Волині отримали на 445 мільйонів гривень податкових платежів більше. Це той додатковий фінансовий ресурс, що може бути спрямований на фінансування найбільш важливих соціальних питань. Оскільки бюджетоутворюючим для громад залишається ПДФО, повна легалізація всіх винятку робочих місць – пріоритетне питання для керівників органів місцевої влада», — вважає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Водночас у податковій службі Волині звертають увагу керівників місцевого самоврядування на важливості залучення мешканців громад до сплати майнових податків.

«Лише належне фінансове забезпечення гарантує самостійність в ухваленні рішень та спроможність громад вирішувати актуальні питання життєдіяльності. Якщо кожен зробить свій посильний внесок у вигляді сплачених податку на нерухомість чи земельного податку до бюджету громади, якісні освіту, медичне послуги  та об’єкти інфраструктури на території громади отримають всі»,  — підсумувала в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: