13:40, 05 Березня 2020

На Волині ліквідували канал контрабанди в Україну психотропних засобів

Оперативники Держприкордонслужби в рамках супроводу кримінального провадження, розпочатого за матеріалами головного оперативно-розшукового відділу Луцького прикордонного загону ліквідували канал контрабанди прекурсорів.

Про це повідомляє прес-служба Луцького прикордонного загону.

Так, напередодні, в пункті пропуску «Ягодин – авто» в ході реалізації оперативних даних, в автомобілі одного з фігурантів було виявлено більше 450 таблеток, що містять в своєму складі «псевдоефедрин», які останній мав намір контрабандним шляхом перемістити з Республіки Польща на територію України.

У подальшому, в результаті проведення комплексу спільних скоординованих слідчих (розшукових) дій, задокументували протиправну діяльність групи осіб з числа мешканців Рівненської та Волинської областей , які налагодили транскордонний канал контрабанди з Республіки Польща до України прекурсорів для виготовлення психотропних речовин амфетамінового ряду в облаштованих підпільних нарколабораторіяхна території Рівненської області, з подальшим збутом психотропної речовини «первентин» в особливо великих розмірах на території України. З метою формування доказової бази, зафіксували факт поставки близько 5000 таблеток з вмістом «псевдоефедрину» до одної з встановлених лабораторій.

Крім того, 3 березня поточного року, в ході проведення санкціонованих обшуків на території Рівненської та Волинської областей, у інших фігурантів кримінального провадження виявили та вилучили: значні обсяги особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин, хімічний посуд, необхідний для їх синтезу, дві одиниці вогнепальної зброї та десять одиниць холодної, дві бойові гранати, боєприпаси, близько 10 кілограм каміння бурштину, а також грошові кошти здобуті злочинним шляхом.

Двох організаторів затримали, одному з них повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 305 КК України, після проведення відповідних експертиз та комплексу першочергових слідчих (розшукових) дій вирішуватиметься питання щодо оголошення підозри іншим фігурантам кримінального провадження у вчиненні злочину, з кваліфікуючою ознакою «вчинення злочину у складі організованої злочинної групи».

Операція проводилася спільно з співробітниками управління Служби Безпеки України у Волинській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: