10:19, 26 Січня 2020

На Волині легалізували понад 300 нелегальних заправок

За підсумками роботи силових структур області щодо припинення незаконного обігу та торгівлі нафтопродуктами, на 16 січня 2020 року, 304 приватних підприємств отримали ліцензію на право реалізовувати або зберігати пальне.

Про це стало відомо 24 січня 2020 року під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами в області, яку очолює голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко, повідомляють у Волинській ОДА.

Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Волинській області доповідає, що на 16.01.2020 року видано 187 ліцензій на право роздрібної торгівлі ПММ, 65 (в тому числі для сільгоспвиробників – 14) – на зберігання пального, 52 – на здійснення оптової торгівлі нафтопродуктами. В процесі – розгляд документів на видачу ще 56 ліцензій на зберігання пального.

Разом з тим, співробітники управління розпочали 2 перевірки ДП«Івано-Франківськ-Пропан» ПАТ «Івано-Франківськгаз», яке з реалізовувало газ без дозвільних документів.

За словами директора департаменту економіки та європейської інтеграції Ігора Чуліпи, за період діяльності міжвідомчої групи на Волині, припинили роботу 43-ох незаконних автозаправних станцій, демонтували власниками 6 АЗС, нараховано 4 мільйони 585 тисяч штрафних санкцій за фактами ведення безліцензійної торгівлі пальним. Загалом обстежили 195 об’єктів, що здійснюють реалізацію пального. Зареєстрували 225 акцизних склади, з них – 7 нафтобаз.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Контратюк зазначив, що на сьогоднішній день податкова отримала додатково 65 тисяч гривень від ліцензування на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами.

Своєю чергою, голова ОДА Юрій Погуляйко схвально оцінив роботу усіх підрозділів, які задіяні в процесі виявлення та припинення незаконного обігу пального, однак наголосив, що основною проблемою залишається повернення апеляційними судами другої інстанції вилученого майна та пального власникам.

Він ще раз зазначив, що всі мають розуміти, що припинення усіх видів нелегального бізнесу та спрямування його у законне русло – це шанс наповнити місцеві бюджети та покращити рівень життя усіх волинян. Тим більше, що виведення «сірого» бізнесу із тіні – першочергове завдання Уряду та Президента України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: