11:14, 17 Вересня 2019

На Волині громади отримали в розпорядження понад 377 мільйонів гривень єдиного податку

Внесок суб’єктів господарювання, що працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, до місцевих бюджетів у січні-серпні 2019 року — 377,2 мільйона гривень єдиного податку. Це на 23,5 відсотка більше проти минулорічних показників за аналогічний період.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДПС у Волинській області.

«Позитивна динаміка надходжень єдиного податку – стала з початку року. Тож, маємо підстави для позитивного прогнозу щодо надходжень єдиного податку до бюджетів громад до кінця фінансового року. Варто відзначити, що ріст сплати єдиного податку нині демонструють представники усіх груп спрощеної системи оподаткування», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Разом з тим, в Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: позитивна динаміка у податкових надходженнях буде збережена за умови належної уваги керівників місцевого самоврядування до умов діяльності бізнесу.

«Наше спільне з громадами завдання — дбати про те, щоб соціально відповідальний бізнес працював у комфортних умовах, без фактору недобросовісної конкуренції з боку «тіньових» бізнесменів. Кожна підприємницька ініціатива на території громади має бути належним чином зареєстрована, а працівники, котрих залучають до виконання робіт, повинні мати офіційне працевлаштування», — зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: