13:35, 29 Травня 2020

На Волині готуються до відзначення ювілею Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки, видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

В області уже працюють над програмою відзначення пам’ятного дня. Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко підписав ще 17 січня цього року.

Відтак, з липня по грудень 2020 року в області заплановано проведення творчих звітів аматорських колективів та окремих виконавців районів і міст області, об’єднаних територіальних громад присвячених 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.

27 травня за дорученням голови облдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету під головуванням заступника голови ОДА Анатолія Костика.

Учасники засідання обговорили важливі питання організації заходів та затвердили графік проведення творчих звітів аматорських колективів та окремих виконавців районів і міст області, ОТГ.

За підсумками творчих звітів у лютому 2021 року планується проведення заключного творчого мистецького проекту «Під Лесиним небом».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: