22:12, 15 Квітня 2020

На Волині фіксують ріст сплати податку на прибуток на 28,5 %

Господарюючі суб’єкти Волині у січні-березні цього року сплатили до зведеного бюджету 246,7 мільйона гривень податку на прибуток.

Про це повідомляють у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого податку на прибуток на 28,5 відсотка перевищує минулорічні надходження за аналогічний період.

«Такий ріст сплати податку на прибуток в умовах сповільнення економічних процесів свідчить про налагоджений ефективний діалог ДПС  з представниками бізнесу, які розуміють наскільки важливим є бюджетна стабільність. Водночас податкова служба активно протидіє спробам певного кола бізнесменів декларувати фіктивний збитковий результат діяльності.  Наші заходи – це, насамперед, якісне опрацювання наявного інформаційно-аналітичного ресурсу. Це означає, що податковий супровід платників податків виключає будь-який тиск». – наголошує в.о. начальника Головного управління  ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що вдосконалення електронних сервісів та сучасні інформаційні технології, які ДПС активно впроваджує в процес обслуговування платників податків,  дозволяють  фахівцям податкової служби досить швидко та якісно опрацювати подану звітність, а представниками підприємництва -мінімізувати  контакти з працівниками податкової служби.

Довідково: протягом першого кварталу 2020 року до обласного бюджету від великих платників, які перебувають на обліку в Луцькому відділі податкового супроводження підприємств Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС, надійшло 4,7 мільйона гривень податку на прибуток.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: