09:13, 20 Березня 2023

На Волині фіксують позитивну динаміку сплати податків до держбюджету

Упродовж січня-лютого на Волині до загального фонду держбюджету сплатили 965,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС в області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, платники податків Волині спрямували до загального фонду держбюджету на 104 мільйони гривень податкових платежів більше проти аналогічного періоду торік.

Ріст надходжень до держбюджету на 12,1 % у Головному управлінні ДПС у Волинській області пояснюють успішною адаптацією бізнесу до здійснення діяльності в умовах воєнного стану,  якісним адмініструванням із боку ДПС та налагодженим діалогом із представниками реального сектору економіки.

«Позитивні показники сплати податків у перші місяці нового фінансового року дозволяють очікувати стабільні податкові надходження у подальшому, оскільки свідчать про відновлення ділової активності, налагодження втрачених через війну господарських відносин і загалом прагнення бізнесу працювати у правовому полі. Саме ці моменти дозволяють прогнозувати стабільне наповнення бюджету та, відповідно, фінансування заходів оборонного характеру державою. Поза усяким сумнівом, саме сумління наших платників податків у виконання податкових зобов’язань – фінансова основа для успішної протидії загарбнику», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку податкова служба пропонує  представникам реального сектору економіки  якісний податковий супровід, зокрема  шляхом дистанційної взаємодії для спілкування і звітування.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податковий борг можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: